בניינים

שיטוט זריז ברחובות העיר, כל עיר שהיא, יגלה שורה ארוכה של התחלות בנייה, מגדלים בעיצומה של בנייה קדחתנית, ומבנים מסחריים שצצים בכל פינה.

המומחים שלנו מספקים לכם מידע מפורט ותמונת מצב מלאה לגבי כל האפשרויות העומדות בפני המעוניינים למכור/ לקנות/ לשכור/ להשכיר משרדים, קומות שלמות ואף את כל הבניין בשלמותו.

רכישת או מכירת בניין שלם היא מלאכה מורכבת המחייבת התייחסות מושכלת לשורה ארוכה של פרמטרים: מיקום, אפשרויות השבחה, המפרט של הבניין (מספר מקומות החנייה ונוחות הגישה אליהם, מספר המעליות ומהירותן, רמת הגימור, הלובי, תוספות שונות), ועוד.

הבקיאות שלנו ב"אגמים" נדל"ן לגבי כל פרט ופרט מעניקה ללקוחותינו את היכולת ליצור חיבור מושלם בין צרכים לאפשרויות – והופכת אותנו במקביל לערוץ שיווק איכותי לקבלנים וליזמים המעוניינים לחסוך זמן, טרחה ואנרגיות – ולמצוא בקלות קונים/שוכרים איכותיים שימלאו את הבניינים שבהקמה.

נקודה נוספת שראוי להקדיש לה תשומת לב, ואנו אכן מקדישים לה את מלוא תשומת הלב, היא חשיבות היצירה של תמהיל מדויק בין העסקים השונים באותו הבניין: תחומי הפעילות של המשרדים שבו, אופי המסעדות/ בתי הקפה או כל פעילות אחרת – כל זאת על-מנת ליצור מבנה מנצח.

הזדמנויות עסקיות נוספות שאנו מציעים כוללות בניינים למגורים ובהם מגדלי יוקרה ומבנים המיועדים לאוכלוסייה ספציפית (צעירים, משפחות, אנשי קבע, קבוצות רכישה וכו').

מכירת/ קניית בניינים ב"אגמים" נדל"ן – להיות בסוד העניינים!